Dubová vitrína ROWICO BROOKLYN o rozměrech 150 x 130 cm – kvalitní a stylový doplněk do interiéru!

Robustní vitrína ROWICO BROOKLYN z dubového dřeva působí díky vyšší podnoži vzdušně a stane se výrazným prvkem interiéru. Nabízí dostatek úložného prostoru na vystavení dekorací a porcelánu, nebo třeba trofejí a vlastních kreativních výtvorů.

Dvoje prosklené dveře za sebou ukrývají tři police, další tři police jsou otevřené a za dvěma menšími dvířky je další police. Pod otevřenými policemi najdete dvě praktické zásuvky, které se stejně jako dvířka zavírají pomocí systému soft close.

Vitrína ROWICO BROOKLYN – praktická a elegantní

Vitrína ROWICO BROOKLYN se skvěle hodí především do obývacího pokoje nebo jídelny, kde se stane nejen funkčním, ale i impozantním prvkem interiéru. Díky masivní konstrukci z dubového dřeva, bude vitrína sloužit po mnoho let jako spolehlivé úložiště vašich cenných kousků, zároveň však zůstane elegantním doplňkem interiéru.

Vyvážený vzhled a funkčnost jsou hlavními atributy vitríny ROWICO BROOKLYN. Díky systému soft close se budete moci těšit z tichého zavírání zásuvek a dvířek, což oceníte zejména v těch situacích, kdy se budete snažit neprobudit ostatní členy domácnosti.

Dubová vitrína ROWICO BROOKLYN o rozměrech 150 x 130 cm - kvalitní a stylový doplněk do interiéru!

Pečlivá výroba z kvalitních materiálů

ROWICO BROOKLYN je vyrobena z kvalitních materiálů a s pečlivostí a precizností propracována do posledního detailu. Zajišťuje tak nejen funkčnost, ale také dlouhou životnost zařízení.

Potěší vás také jednoduchá údržba vitríny – nebudete muset řešit složité technologie, naopak pouze vyměňovat kamínky a čistit sklo.

Nenašli jste pro svůj interiér to pravé? Navštivte https://www.nabytekprozivot.cz/, kde si vyberete z široké nabídky kvalitního nábytku pro váš domov a zahradu!

Dubová vitrína ROWICO BROOKLYN o rozměrech 150 x 130 cm - kvalitní a stylový doplněk do interiéru!

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.