Dva kusy dřevěných dětských úložných boxů od značky Nonni – Bloomingville Mini

Dětský pokoj je místem, kde by se mělo dít mnoho zábavy, ale také by mělo být uklizeno. Jednou z věcí, kterým se dá předejít nepořádku, jsou úložné boxy. A pokud se jedná o kvalitní, designovou značku jako Nonni – Bloomingville Mini, nemůže se nic pokazit.

V naší nabídce máme dvě nové sady úložných boxů Nonni – Bloomingville Mini, které se stanou ideálním řešením pro jakýkoliv dětský pokoj.

Charakteristika produktu

Nonni – Bloomingville Mini jsou boxy vyrobené z kvalitního dřeva a díky svému designu se stanou nejen praktickým prvkem, ale i zajímavým dekorativním doplňkem místnosti. V balení se nacházejí dva kusy různých rozměrů:

  • Box s rozměry 40 x 30 x 30 cm bude ideální řešení pro uskladnění menších hraček, plyšáků a jiných drobností.
  • Box s rozměry 50 x 35 x 35 cm nabízí větší úložný prostor na hračky větších rozměrů, jako jsou např. stavebnice, kuchyňky nebo hradní sestavy.

Nápověda: Více informací o produktu najdete na https://www.crosta.cz/produkt/drevene-detske-ulozne-boxy-v-sade-2-ks-nonni-bloomingville-mini.

Výhody produktu

Nonni – Bloomingville Mini boxy mají mnoho výhod.

  • Designové provedení – zarážející design každého boxu, který by mohl zapůsobit na každé dítě.
  • Funkčnost – díky velikosti a kapacitě se v boxech vejde mnoho různých hraček a ostatního vybavení.
  • Kvalitní materiál – dřevo je výborný materiál na výrobu boxů díky své životnosti a odolnosti.
  • Dvouksová sada – v balení jsou dva boxy, takže pokud potřebujete víc místa, stačí si objednat další sadu.

Vážíte si účinnosti a zároveň výrazného stylu? Nonni – Bloomingville Mini spojují prvky designu a praktičnosti. Nechte si je nyní domů a uvidíte, jak se stanou nepostradatelným prvkem v dětském pokoji.

Zákaznické reference

Zákazníci mají Nonni – Bloomingville Mini boxy rádi!

„V našem dětském pokoji není tolik místa, jako bych si přál, ale Nonni – Bloomingville Mini boxy mi pomohly uspořádat vše, co jsme potřebovali.“ – Jan F.

„Naše dcera miluje design těchto boxů a já si cením funkčnosti.“ – Lucie P.

„Naplno jsme celý den, takže když přijdeme domů, je skvělé mít něco, co nám ušetří trochu času a nechá vše prohledávat dům pořád.“ – Marek K.

Nyní je tedy na řadě Vás! Objednejte si Nonni – Bloomingville Mini boxy a uvidíte, že nešlo o nákup, kterého budete později litovat.

Obrázek dětských úložných boxů Nonni - Bloomingville Mini

Detial rohových kapes na dětských úložných boxech Nonni - Bloomingville Mini

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.