Elegantní dubová komoda ALTA


Elegantní a praktická dubová komoda ALTA – dokonalý doplněk pro každý interiér

Komoda Alta je bez pochyby jedním z nejvyhledávanějších kusů nábytku. Nabízí totiž dokonalý styl i funkcionalitu, díky kterým se dokáže stát ideálním doplňkem pro jakýkoliv interiér. Díky svému provedení v barevném odstínu dub Sonoma působí velmi elegantně a dokáže skvěle doladit celou místnost. I když vám na první pohled přijde jako rozměrově menší kus nábytku, neměli byste podceňovat jeho funkčnost a úložný prostor.

Parametry a rozměry komody

  • Šířka: 57 cm
  • Hloubka: 29 cm
  • Výška: 69 cm
  • Hmotnost: 14 kg

Jde tedy o opravdu praktickou a prostornou komodu, která dokáže skvěle uskladnit všechny vaše věci ať už se jedná o oblečení, drobnosti nebo například různé dokumenty. Komoda Alta má jednu zásuvku vybavenou kovovými pojezdy, dvoje dvířka a jednu variabilní police, na které si můžete uskladnit svoje věci dle vaší potřeby.

Komoda Alta – ideální volba pro každou místnost

Komoda Alta se hodí do každé místnosti a dokáže být skvělým doplňkem interiéru. V předsíni vám skvěle poslouží jako úložný prostor na drobné doplňky, obuvi, nebo například klíče. V obývacím pokoji se pak stane skvělým úložným prostorem pro knihy, hračky nebo třeba samotnou televizi.

Komoda Alta

Jedinečností komody Alta je skvělý design a materiál, ze kterého je vyrobena. Dubové dřevo působí velmi přírodně a umocňuje tak celkový vzhled této elegantní komody. Komoda Alta vás také potěší svou kvalitou a pevností, která je zaručena 24 měsíční zárukou.

Proto neváhejte a pořiďte si tuto skvělou kombinaci praktického úložného prostoru a vynikajícího designuKomodu Altu.

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.