Expedo křeslo CAMBRI – pohodlné a stylové!

Zkuste si představit, jaké by to bylo posedět si v absolutní pohodě a relaxu v křesle, které naplňuje jak pohodlí, tak i styl a design. Proto jsme pro vás vybrali právě křeslo CAMBRI a jeho kvality Vám přinášíme v tomto článku.

Křeslo CAMBRI

Křeslo CAMBRI je vyrobeno z kvalitní ekokůže a látky v barvě, kterou si sami vyberete. O kvalitě tohoto křesla svědčí především použití speciální PUR pěny a pružin falistých, díky kterým získá toto křeslo na své pevnosti. Navíc jde o křeslo moderního designu, které bude utvářet vzhled vašeho interiéru.

A kromě stylového vzhledu je křeslo CAMBRI hlavně pohodlné. Kvalitní spodní část křesla dodává Vašemu tělu tu správnou oporu a umožní Vám i dlouhé hodiny odpočinku bez bolesti. To vše je důležité pro usnadnění každodenního odpočinku, který by vám měl dodat sílu na další výkony.

Spolu s křeslem dodáváme polštářky, které jsou pro Vaše pohodlí měkoučké a na zip, takže si je můžete kdykoliv slepit. Nožičky křesla jsou moderního designu a dodávají celému křeslu na jeho eleganci.

Nábytek je velmi snadno udržovatelný, stačí použít vlhký hadřík a tak si můžete být jistí, že se křeslo postaráte správně a bude Vám sloužit dlouhá léta.

Máte zájem si křeslo CAMBRI objednat? Dopřejte si pohodlí a stylový design do vašeho bytu již dnes. Klikněte na odkaz a objednejte si své křeslo.

Výhody křesla CAMBRI:

  • pohodlnost
  • kombinace ekokůže s látkou v barvě podle Vašeho výběru
  • moderní design
  • připojení pružin falistých a PUR pěny
  • dodáváno s polštářky na zip
  • moderní nožičky
  • snadná údržba

Neváhejte a investujte do svého odpočinku s křeslem CAMBRI. Objednejte si ho ihned na https://www.atcomplet.cz/produkt/expedo-kreslo-cambri-103m78m83-dolaro-08-sawana-21-2 a užijte si plné pohodlí.

Shrnutí: pohodlné křeslo ekokůže a látka, vámi zvolená barevná varianta, polštářky, nožičky. Použité materiály: ekokůže, PUR PĚNA, látka, pružiny faliste.

Křeslo CAMBRI zepředu
Křeslo CAMBRI zpětná strana

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.