Inovativní vanová baterie Rea Viral chrom – tepelně izolační, úsporná a elegantní volba do koupelny!

Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii, která je dokonalou volbou pro každou koupelnu. Baterie Rea Viral chrom je výrobek, který dokonale vyplní volný prostor vaší koupelny. Její dokonalý vzhled a estetika interiéru uchvátí všechny, kdo ji uvidí.

Montáž na stěnu

Pokud sháníte něco, co by dokonale zapadalo do designu vaší koupelny, může být montáž na stěnu tou nejlepší volbou. Vanová baterie Rea Viral chrom je právě takovou baterií. Je dokonale vyrobená, s trojitou vrstvou chromu pokrytou na mosazi, což jí dává nejenom krásný lesk, ale také zajišťuje vysokou odolnost a snadné čištění.

Doporučujeme vám prozkoumat další výrobky z řady Rea Viral, které mohou být dokonalým doplňkem pro vaši koupelnu.

Specifikace produktu

Typ baterie: vanová

Způsob montáže baterie: na stěnu

Materiál: mosaz, ABS

Technologie lakování: galvanické pokovování

Barva: chrom

Povrchová úprava baterie: lesk

Typ hlavy: keramická

Průměr připojení: 1/2 palce

Perlátor: nad hlavou

Rozsah výpustě: 175 mm

Výška baterie: 11,5 cm

Výrobce: Rea

Inovativní vanová baterie Rea Viral chrom

Nakupte kvalitní a moderní vanové baterie Rea Viral chrom na stránkách NábytekProživot.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, že bychom měli mít obchody, které nabízejí výrobky, které by nám vydržely celý život? My na NábytekProživot.cz si věříme a můžeme vám nabídnout vanové baterie Rea Viral chrom, které jsou dokonalou volbou pro každou moderní koupelnu. Pokud hledáte nějaký zvláštní prvek, který by vaši koupelnu odlišil od ostatních, neváhejte a pořiďte si vanovou baterii Rea Viral chrom. Její tepelně izolační vlastnosti a úsporný provoz budou pro vás zaručeně přínosem. A navíc, její moderní vzhled a dokonalé provedení budou stát přesně takovou sumu, jakou si dovedete představit.

Pokud máte zájem o tento výrobek, navštivte náš obchod na adrese: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/vanova-baterie-rea-viral-chrom a vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce. Jsme si jisti, že vám vanová baterie Rea Viral chrom poskytne dlouhodobou a spolehlivou službu, kterou přesně potřebujete do vaší koupelny.

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.