Moderní boxspring postel Rendo s žlutým Magic Velvet potahem

Moderní box spring postel je jedním z nejvyhledávanějších typů postelí na trhu. Její vysoké hodnocení a popularita jsou dány především tím, že nabízí dokonalý spánek a odpočinek. Mezi nejvýznamnější výhody této postele patří vysoká kvalita materiálů, komfort a vysoká nosnost. Vzhledem k tomu, že je toto typ postele velmi oblíbený, můžete si vybrat z mnoha různých typů, stylů a barev, včetně modelu Rendo s žlutým Magic Velvet potahem, který najdete na www.naradi-cz.cz.

Akční cena pro tento model platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Jasmine)

Moderní box spring postel Rendo s potahem z Magic Velvet sametové látky nabízí kromě svého výjimečného designu také maximální pohodlí a kvalitu. Tento model je vybaven dvěma úložnými prostory, které jsou přístupné z boční strany postele a topperem (krycí matrací), což zvyšuje komfort při spánku. Navíc, potah této postele má certifikát Cleanaboo, což ztěžuje vstřebávání kapaliny do struktury nábytku. Materiál navíc získal certifikát PETPROOF, který potvrzuje jeho vysokou odolnost proti poškrábání způsobeným drápy zvířat.

Moderní boxspring postel Rendo s žlutým Magic Velvet potahem

Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí. Nicméně, tato postel Rendo nabízí mnoho jiných benefitů. Jedním z nich je také vysoká nosnost, která dosahuje až 250 kg. Vysoká konstrukce této postele zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, čemuž napomáhá především vysoká zdvihová výška. Výška horní matrace vám umožní pohodlné zvednutí i dosednutí, což zajišťuje pohodlný a zdravý spánek.

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, díky kterým vytvářejí perfektní místo pro spánek a odpočinek. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. To vše spolu tvoří tuto moderní postel Rendo s žlutým Magic Velvet potahem.

Rozměry postele jsou 180x207x118cm, a ložná plocha měří 180x200cm. Výška ložné plochy je 65cm.

Rozměry postele

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.