Moderní šatní skříň TPS IGA v dubu sonoma s délkou 120 cm


Úvod

Někteří z nás mají oblečení hodně, jiní o něco méně. Některé mají obrovský prostor, jiné trochu omezenější. Proto nabízíme úložná řešení do ložnice šitá na míru vám, vašemu prostoru a vaší stále se rozrůstající sbírce oblečení. Posuvné dveře zajišťují pohodlné používání. Díky konstrukci šatní skříně IGA: prostorné police a prostor s oblečení na závěsné tyči bude mnohem snazší udržovat pořádek.

Specifikace

  • Model: IGA
  • Verze: 120 cm
  • Barva korpusu: Dub sonoma
  • Přední dveře: Dub sonoma

Vlastnosti

Přední a boční strany jsou vyrobeny z 16 mm silné laminované dřevotřísky, která se vyznačuje vysokou odolností a atraktivním vzhledem a pečlivým zpracováním. Okraje jsou pokryty PVC hranami, což výrazně zvyšuje jejich odolnost. Tato šatní skříň s posuvnými dveřmi je vybavena praktickými policemi a místem s šatní tyčí pro věšení oblečení. Celkový vzhled je velmi elegantní, s minimálním designem a lehkým, jednoduchým tvarem. Tuto moderní šatní skříň IGA v dubu sonoma dodává polský výrobce.

Odkaz na nákup

Pokud Vás zaujala tato moderní šatní skříň TPS IGA v dubu sonoma s délkou 120 cm, můžete si ji zakoupit na nabyteklevneji.cz.

Fotogalerie

Šatní skříň TPS IGA v dubu sonoma

Šatní skříň TPS IGA v dubu sonoma

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.