Nádherné závěsné svítidlo Areosa od Koopman – elegantní klenot vaší místnosti!


Závěsné svítidlo Areosa od Koopman

O originálním retro svítidle v minimalistickém stylu

Závěsné svítidlo Areosa od Koopman je dokonalým kouskem pro ty, kteří chtějí do svého interiéru vnést osobitost a originalitu. Jeho stavba sice vypadá jednoduše, ale právě to jeho kráse dodává. Svítidlo vypadá velmi elegantně a minimalističtě, takže lze snadno zapadnout do různých typů interiérů.

Využití v různých typech interiérů

Závěsné svítidlo Areosa od Koopman bude vynikající volbou pro ty, kteří chtějí vnést do svého interiéru nádech starého světa. Ideální je i pro ty, kteří si rádi experimentují s různými styly a kombinují je v jednom interiéru. Doporučujeme do místností, kde potřebujete vytvořit klidnou a příjemnou atmosféru, jako je například obývací pokoj, ložnice a koupelna.

Specifikace svítidla Areosa

  • Pořiďte si originální retro svítidlo v minimalistickém stylu
  • Svítidlo bude dokonalým kouskem v různých interiérech
  • Přívodní kabel má 80 cm
  • Maximální spotřeba je 25 W

Koupit závěsné svítidlo můžete zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/koopman-zavesne-svitidlo-areosa-32-cm.

Interiér s závěsným svítidlem Areosa

Závěr

Závěsné svítidlo Areosa od Koopman je krásným klenotem, který by neměl chybět ve vaší místnosti. Pokud hledáte něco unikátního, elegantního a minimalistického zároveň, tedy přesně světlo, které by se hodilo k vám domů, rozhodně doporučujeme ho pořídit!

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.