Nový sprchový set Hansgrohe Croma Select E v bílo-černém provedení – recenze


Nový sprchový set Hansgrohe Croma Select E v bílo-černém provedení

Hansgrohe Croma Select E je nový sprchový set, který nabízí nejen moderní design, ale také výjimečné vlastnosti, díky kterým bude každá sprcha zážitkem. Tento sprchový set je nejen elegantní, ale také velmi praktický a snadno použitelný.

Recenze

Po zakoupení nového sprchového setu jsem byl velmi zvědavý na to, jak bude pracovat. Musím říci, že jsem nebyl zklamán, naopak jsem byl velmi příjemně překvapen jeho výkonem. To, co mě nejvíce zaujalo, byla možnost přepínat mezi třemi funkcemi sprchy, což mi umožňuje mít sprchu přesně tak, jakou právě potřebuji.

Sprchový set se 3 funkcemi je jeho hlavní předností. Každá funkce je optimalizována pro určité použití. První funkce je tady pro tradiční sprchování, druhá funkce jemně masíruje Vaše svaly a třetí funkce má urychlený průtok vody, aby bylo možné rychle spláchnout mýdlo a šampon.

Velmi se mi líbilo, že jsem si mohl snadno změnit funkci sprchy, aniž bych musel něco demontovat nebo dokonce popírat manual. Stačilo pouze zmáčknout tlačítko.

Samotná sprchová hlavice má průměr 110 mm, což znamená, že má perfektní rozměry pro většinu koupelen. Sprchová hadice má délku 65 cm, což je pohodlná délka a umožňuje zaměřit sprchu přesně tam, kde potřebujete. Průtok vody je 9 litrů/minutu, což je dostatečný výkon pro koupání i sprchování.

Po dalším použití bych také rád zmínil materiál sprchového setu. Celý set je vyroben z kvalitního plastu, což znamená snadnou údržbu a dlouhou životnost výrobku.

Nový sprchový set Hansgrohe Croma Select E je všestranným a moderním produktem, který je ideální pro každou koupelnu. Pokud také hledáte spojení výkonu a designu, určitě Vám tento produkt nedoporučíme. Nakupujte tento set zde: Hansgrohe Croma Select E.

Hansgrohe Croma Select E
Hansgrohe Croma Select E z pohledu
Zapojení sprchového setu

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.