Petrolejové křeslo MICADONI Lapis: Oslnivý doplněk vašeho interiéru

Pohodlně se usaďte do křesla Lapis od značky MICADONI! Sezení je inspirováno tradiční pohovku chesterfield. Typickými prvky je prošívané čalounění s knoflíkovým zdobením, rolovanými područkami, které dodávají křeslu noblesu a posledním znakem je soustružená podnož, která je vyrobena z lakovaného bukového dřeva.

Komfort pro každého

Komfortní pohodlí vám poskytnou nejen zaoblené područky ale i hloubka sedací části. Sametové čalounění je zhotoveno z kvalitní látky s měkkou texturou, která je potažena speciální ochrannou vrstvou zabraňující absorpci tekutin. Křeslo Lapis se stane výrazným kouskem každého interiéru v glamour nebo industriálního stylu.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Vyberte si ze tří krásných odstínů

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Petrolejové křeslo MICADONI Lapis je k dispozici v třech úchvatných odstínech: modrá, zelená a šedá. Tyto barvy dokonale doplňují každý interiér.

Správná péče o křeslo

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Petrolejové křeslo MICADONI Lapis v modré barvě

Objevte krásu a kvalitu petrolejového křesla MICADONI Lapis na https://www.esrom.cz/produkt/petrolejove-modre-sametove-kreslo-micadoni-lapis. Udělejte si radost a přidejte svému interiéru stylový prvek.

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.