Rohová sedací souprava NEGRO v provedení Sawana 21/Soft 11 pro pravou stranu

Moderní rohová sedací souprava z korpusového nábytku je určena pro každodenní používání a je vhodná do každého pokoje. Tento typ sedací soupravy se hodí především do prostorných obývacích pokojů, ale může být použit i v jiných místnostech, jako je například ložnice, pracovna nebo dokonce dětský pokoj.

Popis produktu

je vyrobena ze středně tvrdého dřeva a MDF desek. Díky tomu má mimořádnou pevnost a stabilitu. Materiál, ze kterého je tato sedačka vyrobena, je vysoké kvality, což zaručuje dlouhou životnost a minimální údržbu. K tomu všemu nabízí vysoký komfort a pohodlí.

Tuto moderní rohovou sedací soupravu lze objednat v provedení Sawana 21/Soft 11 pro pravou stranu.

Design

Sedací souprava NEGRO v provedení Sawana 21/Soft 11 pro pravou stranu se vyznačuje moderním designem, který se hodí do jakéhokoliv interiéru. Zvolené materiály zdůrazňují krásu a jednoduchost tohoto nábytku. Jeho rohová konstrukce dodává celému zařízení zcela nový rozměr a umožňuje rozšířit místa pro sezení a odpočinek. Souprava v této konfiguraci umožní skládání a rozkládání jednotlivých částí podle potřeby.

Přednosti rohové sedací soupravy NEGRO

  • Vynikající kvalita materiálů – nábytek má vynikající kvalitu a je vysokého standardu, ušitý z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči opotřebení a poškození.
  • Moderní design – rohová sedací souprava NEGRO v provedení Sawana 21/Soft 11 pro pravou stranu se vyznačuje moderním designem, který se hodí do jakéhokoliv interiéru.
  • Vysoce komfortní – sedací souprava poskytuje vysoký komfort a pohodlí při sezení a odpočinku. Prostorné sedáky a polštáře umožňují pohodlné sezení i ležení.
  • Jednoduchá údržba – sedací souprava se velmi snadno a rychle čistí a udržuje v čistotě.

V současné době je rohová sedací souprava NEGRO v provedení Sawana 21/Soft 11 pro pravou stranu k dostání v internetovém obchodě www.isolund.cz. Objednávka vybraného modelu je snadná a rychlá, jako i celá procedura nákupu na této internetové stránce.

Rohová sedací souprava NEGRO - pohled zepředu
Pohled zepředu

Rohová sedací souprava NEGRO - pohled ze strany
Pohled ze strany

Nedávejte na vašich hostech nedostatek prostoru, nabídněte jim to nejlepší.

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.