Ručně tkaný Bio koberec Bubbly Soft Blue – dokonalý kusový doplněk do vašeho interiéru!

Kusové koberce řady Bubbly od zkušeného výrobce Lorena Canals si dozajista zamilujete. Kromě pěkných barevných variant se tyto koberce překvapivě snadno udržují, neboť je můžete vyprat přímo v pračce! Ano, čtete správně, tyto koberce byly skutečně navrženy k tomu, aby bylo možné takto snadno udržovat.

Výhody ručně tkaných koberců Bubbly Soft Blue

  • Jednoduchá údržba: Tyto koberce lze prát přímo v pračce na 30 stupňů Celsia.
  • Měkký povrch: Materiál bavlny dodává kobercům příjemný a měkký povrch.
  • Dlouhá životnost: Koberce jsou vyrobeny z kvalitních a trvanlivých materiálů.
  • Ekologické: Ruční výroba koberců probíhá v Indii s použitím pouze přírodní bavlny a přírodních barviv. Tím jsou koberce ekologické a šetrné k životnímu prostředí.

Pro kruhový rozměr 120×120 je zapotřebí pračka s kapacitou alespoň 5 kg. Koberce perte odděleně na maximální teplotu 30°C. Používejte nejlépe program pro jemné praní prádla, včetně přípravku bez bělících účinků. Koberce sušte při nízkých teplotách. Mokré koberce nenechávejte po doprání v bubnu pračky. Nevystavujte koberce dlouhotrvajícímu slunečnímu záření. Koberce pravidelně vysávejte. Pokud najdete dlouhá vlákna, tak je nevytrhávejte, ale ustřihnete.

Stylové doplňky pro váš interiér

Kromě této skvělé vlastnosti se mohou koberce řady Bubbly pochlubit i moderním a stylovým designem, který se perfektně hodí do každého interiéru. Bezproblémově se sladí s ostatním nábytkem a doplňky. Kusový koberec Bubbly Soft Blue si můžete pořídit například do obývacího pokoje, dětského pokoje, kanceláře nebo kuchyně.

Objednat na Interierio.cz

Praktická volba pro rodiny s dětmi

Pokud máte děti, kteří koberce často ušpiní, pak byste s koupí těchto nadčasových bavlněných koberců rozhodně neměli váhat. Tyto ručně tkané koberce jsou jednoduše vypratelné v pračce, takže se nemusíte bát o jejich č

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.