Stylové a moderní: Stropní svítidlo Depay černé od Opviq

Stropní svítidlo Depay od Opviq je jedinečný kus, který obdivují milovníci moderního designu. Toto černé stropní svítidlo určitě potěší každého, kdo hledá způsob, jak ozvláštnit svůj interiér.

Stropní svítidlo Depay

Skvělý design

Jedním z hlavních předností stropního svítidla Depay je jeho vzhled. Černá barva působí moderně a minimalisticky. Kovové tělo a čepice dodávají svítidlu robustnost a kvalitní zpracování. Základní deska svítidla je také kovová a její průměr činí 10 cm.

Stropní svítidlo Depay si díky svému inovativnímu designu získalo mnoho kladných ohlasů od zákazníků.

Skvělé využití

Využití stropního svítidla Depay není omezeno pouze na domácnosti. Vhodné je také pro využití v restauracích, klubech a kavárnách. Díky svému modernímu vzhledu dokáže navodit útulnou atmosféru a poskytnout dostatek světla.

Všude tam, kde se nachází Depay stropní svítidlo, působí okolí mnohem více moderně a svěže.

Specifikace produktu

Depay stropní svítidlo má velmi povedenou specifikaci produktu. Kovové tělo a čepice zaručují kvalitní a robustní zpracování. Průměr čepice je 36 cm a výška čepice činí 22 cm. Celkový průměr svítidla je rovněž 36 cm. Kabel má délku 90 cm, takže svítidlo lze snadno přizpůsobit potřebám zákazníka.

Depay stropní svítidlo lze nastavit podle vlastních potřeb.

Základní deska svítidla má rovněž kovovou konstrukci. Její průměr činí 10 cm a výška 6 cm. Typ žárovky je E27 s maximálním výkonem 40W, takže je svítidlo dostatečně výkonné a osvětlí interiér bez problémů.

Závěr

Depay stropní svítidlo od Opviq je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní a stylové svítidlo, které navodí útulnou atmosféru a poskytne dostatek světla. Jeho kovový design dodává svítidlu robustnost a kvalitní zpracování. Rozhodně stojí za to podívat se i na další svítidla z řady Depay.

Přímo na webu Opviq si můžete podívat na další svítidla ze série Depay a vybrat si ten nejlepší pro Vás, nebo si můžete prohlédnout toto svítidlo zde: Depay stropní svítidlo.

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.