Tmavě zelená sametová rohová pohovka DEVICHY Rothe – Perfektní luxusní kousek pro váš obývací pokoj


Tmavě zelená sametová rohová pohovka DEVICHY Rothe

Perfektní luxusní kousek pro váš obývací pokoj Moderní čtyřmístná pohovka DEVICHY Rothe s jednoduchou konstrukcí uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka. Pohovku lze snadným rozložením přeměnit na pohodlné a dostatečně velké lůžko. Její čalounění si na první dotyk zamilujete – je tvořeno kvalitní sametovou tkaninou v tmavě zeleném provedení, která je charakteristická svou nadprůměrnou odolností a speciální vodoodpudivou úpravou. Reprezentativní a exkluzivní vzhled pohovky v sobě dokonale kombinuje pohodlí a styl. Pohovka je dostupná v levém i pravém provedení.

Detailní popis produktu

Kvalitní sametová tkanina: Čalounění pohovky je vyrobeno z kvalitní sametové tkaniny v tmavě zeleném provedení. Tento materiál je nadprůměrně odolný a má speciální vodoodpudivou úpravu.

Snadné rozložení: Díky jednoduché konstrukci lze pohovku snadno rozložit a přeměnit na pohodlné lůžko.

Exkluzivní vzhled: Tmavě zelená sametová pohovka DEVICHY Rothe je reprezentativním a exkluzivním kouskem, dokonale kombinujícím pohodlí a styl.

Možnost volby: Pohovka je dostupná v levém i pravém provedení, aby vyhovovala vašim potřebám.

Tmavě zelená sametová rohová pohovka DEVICHY Rothe

Individuální obchodní podmínky a údržba

Výroba na zakázku: Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Údržba: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.