Vzdušná elegance v obývacím pokoji – Záclona AmeliaHome Voile Liva IV ecru (300×160)

Obývací pokoj je centr domova, kde se rodina setkává po dlouhém dni a relaxuje. Proto je důležité, aby interiér byl promyšlený do nejmenších detailů, aby vytvářel pocit pohodlí a harmonie. Jedním z prvků, které mohou udělat paradoxně největší rozdíl, jsou záclony. Záclona AmeliaHome Voile Liva IV ecru (300×160) nabízí vzdušnou eleganci, která dokáže opticky zvětšit pokoj i povýšit jeho vzhled.

Záclona AmeliaHome Voile Liva IV ecru (300×160)

Záclona AmeliaHome Voile Liva IV ecru (300×160) je vyráběna z 100% polyesteru o šíři 300 cm a délce 160 cm. Barva ecru, tedy světlá béžová, spolu s unikátním proužkovým vzorem dodávají zácloně nevšední vzhled, který se bude hodit do každého interiéru. Zastínění v obývacím pokoji bude díky zácloně AmeliaHome Voile Liva IV ecru (300×160) dokonalé.

Typ průchodky a péče o záclonu

Záclona AmeliaHome Voile Liva IV ecru (300×160) je vybavena typem průchodky, který umožňuje snadné a plynulé posouvání na tyči, čímž snižuje riziko zaseknutí. Pokud je potřeba záclonu prát, doporučujeme ji prát při maximální teplotě 40 stupňů Celsia a žehlit při maximální teplotě 110 stupňů Celsia. Záclonu nelze bělit, ani sušit v bubnové sušičce.

Vyberte si záclonu AmeliaHome Voile Liva IV ecru (300×160) a okouzlete svůj obývací pokoj! Docházejí Vám nápady? Podívejte se na další záclony ze série AmeliaHome Voile.

záclona AmeliaHome Voile Liva IV ecru (300x160)

Díky vzdušnému materiálu se záclona AmeliaHome Voile Liva IV ecru (300×160) bude krásně vlnit na vámi zvolené tyči a prosvětlí prostor dokonalým způsobem. Pokud tedy hledáte elegantní, ale přitom jednoduchý prvek do vašeho obývacího pokoje, záclona AmeliaHome Voile Liva IV ecru (300×160) je tou pravou volbou.

záclona AmeliaHome Voile Liva IV ecru (300x160)

Záclona AmeliaHome Voile Liva IV ecru (300×160) je unikátním prvkem, který dokáže zútulnit váš obývací pokoj a dodat mu vzdušnou eleganci. Rozhodněte se pro ni již dnes a okouzlete všechny, kteří váš byt navštíví.

Příspěvek byl publikován v rubrice VOX a jeho autorem je VOX. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.